HAKKIMIZDA

Yarım asırlık deneyim ve bilgi birikimimizden gelen güç ile ikinci kuşak Bağcıoğlu Baharat olarak; tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanın bilinci ve sorumluluğu içindeyiz... Bağcıoğlu Baharat Olarak. 1980 den beri aktif olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın gerek misyonu yapısı gerekse çalışma prensibi olarak doğrudan kaliteye önem vermektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ 


Modern işletmecilik idealimiz olup,eğitimli personelimizle birlikte insan sağlığını ön planda tutarak,% 100 güvenli ve hijyenik şartlarda,sistematik,disiplinli,detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm Bağcıoğlu çalışanlarının asıl görevidir.İç Eğitim:

Üniversiteler ve uzman kişiler tarafından verilen kalite ile ilgili eğitim ve seminerlere firmamızda çalışan teknik ve idari kadro gönderilerek bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca üretimde çalışan tüm personelimiz kalite ve hijyen konusunda eğitim programlarımız dahilinde sürekli bilgilendirilmektedir.


Hijyen Kurallarımız:

Ürünlerimiz ; İnsan sağlığına zararlı her türlü dış etkenlerden hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak arındırılmakta, Türk Gıda Kodeksine uygun,sterilize edilerek üretilmekte aflatoksin içermemektedir.Bizimle çalışan müşterilerimize yarım asırlık bilgi birikimini fiili işle birleştirerek en iyi ve kaliteli ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 


Satın Alma:

İşin uzmanı ve Üretim Mühendislerimiz tarafından, satın alınan tüm hammaddelerin analizleri,  kalite prosedürünün ilgili dokümanlarına uyarak analizleri yapılır.


Hammaddenin uygunluğu laboratuarlarımızda yapılan fiziksel, mikrobiyolojik analizlerle kontrol edilir.Uygunsa alınır,uygun değilse alınan yere aynen iade edilir.Tüm alımlarımız bu şekilde gerçekleşmektedir. 


Bunun içindir ki ; Tüm bu işlemler sonucunda üretimden çıkan ürünlerimiz;

"Mutfağınızda Bitinceye Kadar" BAĞCIOĞLU BAHARAT garantisi ile siz değerli tüketicilerimize ulaşmaktadır.

Need help?
NEED HELP?
Use our chat!
Quick question?
QUICK QUESTION?
Call -+90 344 235 02 01!
...or send us e-mail
...OR SEND US E-MAIL
info@bagcioglubaharat.com